<P dir=rtl>گردهمایی چگونگی پرداخت وامهای حمایتی بانک صنعت و معدن برگزار شد <BR></P>

۲۷ خرداد ۱۳۸۳ | ۱۲:۵۹ کد : ۹۰۲ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۹۷۵
<P dir=rtl>به طرحهای صنعتی زیر 50 نفر با توجیه اقتصادی که 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، با معرفی شهرکهای صنعتی ...</P>

گردهمایی چگونگی پرداخت وامهای حمایتی بانک صنعت و معدن برگزار شد
به طرحهای صنعتی زیر 50 نفر با توجیه اقتصادی که 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، با معرفی شهرکهای صنعتی تسهیلات ریالی و ارزی اعطا می شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی مهر، نخستین گردهمایی از نشست های مشترک مدیران بانکی کشور و صاحبان صنایع با حضور مدیران بانک صنعت و معدن برای تشریح تسهیلات ریالی و ارزی این بانک در شهرک صنعتی عباس آباد برگزار شد.
مدیر شهرک عباس آباد گفت: این نشست ها برای حل مشکلات بخش صنعت و روان کردن ارتباط سیستم پولی و بانکی با صنعتگران برگزار می شود.
مسلم ولی پور افزود: براساس تفاهم نامه بین سازمان صنایع کوچک و بانک صنعت و معدن به طرحهای صنعتی زیر 50 نفر با توجیه اقتصادی که 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند ، همچنین واحدهای صنعتی فعال دارای مشکلات سرمایه در گردش و کارخانه هایی که قصد ارتقاء فناوری و تغییر خطوط تولید خود را دارند با معرفی شهرکهای صنعتی تسهیلات ریالی و ارزی اعطا می شود.
به گفته وی سقف تسهیلات ارزی برای صنایع کوچک مبالغی کمتر از 500 هزار دلار از محل صندوق ذخیره ارزی می باشد.
سرپرست شعب مرکزی بانک صنعت و معدن سقف تسهیلات برای افراد حقیقی یک میلیارد ریال با سود مصوب 16 درصد از محل اعتبارات داخلی این بانک است.
پناهی ، افزود: مدت زمان بازپرداخت براساس درآمد و هزینه های واحد صنعتی تعیین می شود که برای تسهیلات سرمایه گذاری ثابت حداکثر 66 ماه و برای تسهیلات سرمایه در گردش کارخانه های فعال یکسال است.
 

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :