نمایشگاه اله سیت مشهد با حضور استاندار و رییس شورای شهر خراسان رضوی آغاز به کار کرد

۰۹ آذر ۱۳۸۴ | ۱۰:۰۲ کد : ۶۵۶۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۰۸
به گزارش خبرنگار اعزامی روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه فن آوری اطلاعات و نرم افزار و شهر الکترونیکی((elecit84 ...
به گزارش خبرنگار اعزامی روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه فن آوری اطلاعات و نرم افزار و شهر الکترونیکی((elecit84 ساعت 10 صبح امروز برگزار شد.
در این مراسم در ابتدا مهندس رزمی، رییس شورای شهر مشهد به ایراد سخنرانی پرداختند.
وی با تو ضیحاتی درباره مجموعه فعالیتهای انجام گرفته توسط شهرداری مشهد در حوزه خدمات الکترونیکی شهری در چارچوب سند راهبردی شهر الکترونیکی مشهد ، اهداف برگزاری نمایشگاه اله سیت را چنین بیان کرد:" آشنایی شهروندان با جنبه های مختلف IT و فعالیتهای انجام گرفته توسط سازمانها و ادارات دولتی در حوزه خدمات الکترونیکی و تعامل میان سازمانهای دولتی و بخش خصوصی در جهت پیشبرد اهداف مرتبط IT و آشنایی مدیران با ابعاد مختلف این صنعت، ما را بر این داشت تا با همکاری شرکت نمایشگاههای بین المللی مشهد و حمایت شورای عالی اطلاع رسانی و وزارت کشور اقدام به برگزاری چنین نمایشگاهی کنیم".
گفتنی است هم اکنون استاندار خراسان رضوی، مهندس محمدی زاده مشغول سخنرانی است که خبرهای تکمیلی را به اطلاع شما خواهیم رساند.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :