نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب و محیط زیست در مشهد گشایش یافت

۰۸ مرداد ۱۳۸۴ | ۱۶:۲۹ کد : ۳۴۰۰ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۵۶۴
نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب و محیط زیست، عصر پنجشنبه 6 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد افتتاح شد.

نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و فاضلاب و محیط زیست، عصر پنجشنبه 6 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد افتتاح شد.
   رییس هیات مدیره و مدیر عامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد در حاشیه مراسم افتتاح در گفت و گو با ایرنا افزود: این نمایشگاه با حضور بیش از 60شرکت داخلی از نقاط مختلف کشور و نمایندگی‌هایی از کشورهای ترکیه، چین، ژاپن، اسپانیا، سوئد و ایتالیا دایر شده است.
   "علیرضا هوشنگ نژاد" افزود: 50درصد از شرکت‌کنندگان در نمایشگاه مذکور از استانهای خراسان و بقیه از سایر استانهای کشور هستند.
   وی گفت: این نمایشگاه در بخشهای شیر آلات صنعتی، لوله‌های پی وی سی، پلی اتیلن و پمپ و الکتروموتور و صنایع تحت فشار، بانکهای اطلاعاتی تخصصی، دستگاههای ضد عفونی و تصفیه آب برگزار شده است.
   وی تجهیزات کنترل کیفیت، فیلتراسیون، بازیافت پساب، دستگاههای خوشبو کننده هوا، اتوماسیون و کالیبراسیون و مخازن فایبرگلاس، دستگاههای تولید ازن و غیره را از دیگر تاسیسات به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه ذکر کرد.
   وی اظهار داشت: این نمایشگاه صد و سی و ششمین نمایشگاهی است که تاکنون در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شده و به مدت پنج روز در فضایی به وسعت پنج هزار متر مربع دایر خواهد بود.
  

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :