مشکلات معدنکاران به اطلاع رییس جمهور منتخب خواهد رسید

۲۳ شهریور ۱۳۸۴ | ۰۷:۰۰ کد : ۳۳۱۶ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۶۰۳
مجمع عمومی عادی سالیانه خانه معدن ایران چهارشنیه 23 تیر ماه جاری در ساختمان قدیمی این تشکل واقع در خیابان ویلا برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه خانه معدن ایران چهارشنیه 23 تیر ماه جاری در ساختمان قدیمی این تشکل واقع در خیابان ویلا برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری"مهر" به نقل از روابط عمومی خانه معدن ایران ، علامیر محمد صادقی رییس هیات مدیره خانه معدن ایران انتخاب دکتر احمدی نژاد را به عنوان رییس جمهور ملت ایران تبریک گفت و افزود: در سالهای اخیر کشور پیشرفت خوبی در بخش معدن، صادرات مواد معدنی و سایر صنایع داشته است و امیداریم با وزاری کاردان و لایقی که در دولت جدید انتخاب خواهند شد در این خصوص پیشرفت های بیشتری عاید کشورگردد.
وی گفت: در سال جاری شاهد برگزاری بیستمین کنگره جهانی معدن در کشور خواهیم بود که این رویداد بزرگ جهانی درواقع المپیک معدنکاران سراسردنیاست و در 16 تا 20 آبانماه در تهران رخ خواهد داد و همه با هم به خاطر حفظ آبروی کشور باید در برگزاری این کنگره خود را سهیم بدانیم.
مهندس غلامرضا حمیدی انارکی ، دبیر خانه معدن ایران نیز با اشاره به روی کار آمدن دولت جدید از اقدامات انجام گرفته دردولت آقای خاتمی تشکر کرد و افزود: معدنکاران کشور با موانع و مشکلات زیادی که دارند در حال فعالیت هستند و قطعا برای رفع این موانع و مشکلات از طریق خانه معدن ایران دیدگاههای خود را به  اطلاع رییس جمهور منتخب ، مجلس شورای اسلامی و سایر مراجع قانونی مرتبط ارایه خواهند داد.
وی افزود: فرصتی استثنایی در کشور به وجود آمده و آن هم برگزاری کنگره جهانی معدن است، رویدادی که شاید تا صد سال آینده مجددا نصیب ایران نگردد . پس باید همه با هم به استقبال این واقعه بزرگ برویم و خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر از آن آماده سازیم.
گفتنی است حاضران  در مجمع عمومی عادی سالیانه خانه معدن ایران برای سه سال محمد رضا بهرامی، غلامرضا حمیدی انارکی ، طاهر احمدی نژاد ، محمد مجتهدزاده، علا میرمحمد صادقی ، علی الماسی و ابوالقاسم شفیعی را به عنوان اعضای اصلی و علی اصغر پورمند و سعید سلیمی را بعنوان اعضای علی البدل هیات مدیره انتخاب نمودند.
 
خبرگزاری مهر

کلید واژه ها: بوشهر خراسان رضوى مازندران


نظر شما :