اعلام آمادگی مجلس برای حل مشکلات بخش معدن

۰۸ شهریور ۱۳۸۴ | ۰۵:۱۸ کد : ۳۰۱۱ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۲۶۶
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خانه معدنکاران است و آنها نباید از خانه خودشان قهر کنند

 
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خانه معدنکاران است و آنها نباید از خانه خودشان قهر کنند. چرا که ما در تلاشیم تا مشکلات آنها را حل کنیم و به بخش معدن کمک نماییم.
به گزارش خبرگزاری موج، حسین هاشمی با بیان این مطلب گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس تلاش می کند تابه بخش معدن کمک کند به همین منظور مکاتبات زیادی با معدنکاران داریم و معدنکاران هم باید به این کمیسیون که خانه خودشان است رابطه داشته باشند.
محمدرضا سجادیان، رئیس کمیته معدن و صنایع معدنی در خصوص آمادگی مجلس برای حمایت از بخش معدن کشور گفت: بخش معدن مظلوم واقع شده است چرا که بیش از 60 نوع ماده معدنی با ذخایر چند میلیاردی در کشور وجود دارد، اما سهم این بخش در تولید ناخالص کشور یک درصد است.
وی افزود: اگر معدن نباشد صنعتی در کشور وجود نخواهد داشت.بنابراین بخشی به این مهمی باید سرلوحه کار قرار گیرد. او گفت: اگر می خواهیم بخش معدن کشور رونق بگیرد باید همه با هم اعم از دولت مجلس بخش خصوصی و تشکلها کمک کنند تا این بخش به شکوفایی برسد.
 
خبرگزاری موج
 
 
 

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :