همکاری ایران و اتریش در زمینه‌های مختلف علوم‌زمین توسعه می‌یابد

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۰:۵۴ کد : ۲۸۹۷۲ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري جهاد تبیین
تعداد بازدید:۸۱۰
همکاری ایران و اتریش در زمینه‌های مختلف علوم‌زمین توسعه می‌یابد

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، یادداشت تفاهم دوجانبه میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی جمهوری اسلامی ایران و موزه تاریخ طبیعی وین–اتریش پیش از ظهر امروز به همت اداره بین‌الملل این سازمان امضا شد.

بر اساس این گزارش، تفاهم‌نامه مذکور که به امضای دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و آقای ماتیاس هارزاسر به نیابت از خانم دکتر کاترین وهلند رئیس‌کل موزه تاریخ طبیعی وین رسیده، تبادل ظرفیت‌های علمی و فنی در زمینه‌های مختلف علوم‌زمین را در دستور کار دارد.

شایان ذکر است؛ برگزاری نمایشگاه‌های علوم‌زمین، توسعه همکاری علمی در بخش‌ ماموریت‌ صحرایی مشترک، آنالیز داده و انتشارات مشترک و همچنین آموزش فناوری‌های نوین در زمینه‌های مرتبط با موزه علوم زمین بخشی از موارد مورد تفاهم ایران و اتریش عنوان شده است.

در این نشست، پروفسور پیلر رئیس دانشگاه گراتس اتریش و جمعی از معاونان و مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند.

 


لینک دانلود فایل

کلید واژه ها: موزه تاریخ طبیعی وین–اتریش دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت دکتر کاترین وهلند رئیس‌کل موزه تاریخ طبیعی وین ایران و اتریش یادداشت تفاهم دوجانبه


نظر شما :