انتخاب سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به عنوان "سازمان برگزیده و فعال" در حوزه HSEE از سوی وزارت صمت

۰۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۸ کد : ۲۸۴۹۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۵۲
انتخاب سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به عنوان "سازمان برگزیده و فعال" در حوزه HSEE از سوی وزارت صمت

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، گروه HSEE  این سازمان در ارزیابی عملکرد حوزه بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست و انرژی در سال 1400 به عنوان "سازمان‌ برگزیده و فعال" در حوزه HSEE در میان سازمان‌های وابسته و ادارات کل صمت وزارت صنعت، معدن و تجارت انتخاب و معرفی شد.

در متن این تقدیرنامه از دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و همکاران ایشان در این گروه برای اعتلای سلامت و بهداشت نیروی کار و حفاظت از محیط‌زیست و منابع کشور از سوی سیدمهدی نیازی قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی تقدیر به عمل آمده است.

شایان ذکر است؛ در برنامه عملیاتی ابلاغی دفتر محیط کسب و کار و محیط زیست وزارت صمت، ماموریت گروه HSEE  حفظ و صیانت از نیروی انسانی و استفاده بهینه  و کارآمد از مواد و انرژی در قالب  یک نظام مدیریت جامع و همچنین تضمین اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه  HSEE  و بهبود مستمر آن از طریق پایش عملکرد و ممیزی دوره‌ای سازمان و شرکت‌های تابعه عنوان شده است.

همچنین، شناسایی، آنالیز و مدیریت ریسک‌های بالفعل و بالقوه با رویکرد حفاظت از سلامت نیروی انسانی، توسعه پایدار و استفاده بهینه  و کارآمد از مواد و انر‍ژی در جهت حفظ و صیانت از سلامت محیط کار و محیط زیست نیز به عنوان چشم‌انداز گروه HSEE سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور یاد شده است.

کلید واژه ها: دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور چشم‌انداز گروه HSEE سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور عملکرد حوزه بهداشت، ایمنی، محیط‌زیست و انرژی سازمان‌ برگزیده و فعال تقدیرنامه سیدمهدی نیازی قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی


نظر شما :