بازدید رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از موزه میراث زمین‌شناختی و ژئوسایت‌های ژئوپارک طبس

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۴ کد : ۲۷۰۵۸ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۸۵۳
بازدید رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از موزه میراث زمین‌شناختی و ژئوسایت‌های ژئوپارک طبس

به گزارش روابط‌عمومی سازمان  زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و این رئیس  از موزه میراث زمین‌شناختی و ژئوسایت‌های ژئوپارک طبس بازدید کرد.

سفر وی به دعوت ژئوپارک طبس و به منظور شرکت در آیین رونمایی از کتاب اطلس میراث زمین‌شناختی طبس و بازدید از ژئوسایت‌ها و جاذبه‌های ژئوپارک طبس صورت گرفته است.

کتاب اطلس میراث زمین‌شناختی طبس به عنوان اولین اطلس شهرستانی در کشور، به صورت دو زبانه (فارسی و انگلیسی) در اختیار علاقه‌مندان و پژوهشگران قرار خواهد گرفت.

در این سفر مهندس مرتضی شیخ رئیس مرکز پژوهش‌های کاربردی  البرز،  مهندس اکبر ابراهیمی مدیر حراست و سرپرست دفتر نظارت و ارزیابی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و دکتر نازنین بدری مسئول امور پژوهش و مطالعات میراث زمین‌شناختی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور؛ دکتر شهیدی را همراهی می‌کنند.

وی در روز نخست حضور در طبس به همراه مهندس رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس، دکتر شیبانی مدیر ژئوپارک طبس و جمعی از مسئولان شهرستان به ژئوسایت فرهنگی آستان مبارک حضرت حسین ابن موسی الکاظم (ع) مشرف شد و در ادامه  از موزه میراث زمین‌شناختی و ژئوسایت‌های ژئوپارک طبس بازدید کرد.


لینک دانلود فایل

نظر شما :