مسئول امور پژوهش سازمان زمین‌شناسی کشور خبر داد: آغاز به کار سایت پژوهش جهت پاسخگویی کاربران و پژوهشگران عرصه علوم‌زمین و اکتشاف ذخایر معدنی

۳۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۲ کد : ۲۶۳۷۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۷۲۰
مسئول امور پژوهش سازمان زمین‌شناسی کشور خبر داد: آغاز به کار سایت پژوهش جهت پاسخگویی کاربران و پژوهشگران عرصه علوم‌زمین و اکتشاف ذخایر معدنی

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مسئول امور پژوهش این سازمان در هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری، با شعار پژوهش و فناوری پشتیبانی از تولید؛ از آغاز به کار سایت پژوهش سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور به آدرس https://gsi.ir/research/fa خبر داد.

به گفته دکتر نازنین بدری؛ این سایت به عنوان یکی از خدمات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با هدف آشنایی با فرآیندها و فعالیت‌های بخش پژوهش این سازمان، پاسخگوی کاربران و پژوهشگران عرصه علوم‌زمین و اکتشاف ذخایر معدنی خواهد بود.

وی درباره اطلاعات ارائه شده در این سایت گفت: معرفی سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های شورای پژوهش در راستای ارتقای کیفی و اعتلای امور پژوهشی سازمان، اعلام نیازهای پژوهشی سالانه، ارائه فرم‌های مرتبط با امور پژوهشی سازمان، ارائه روند اجرایی فرایندهای پژوهشی همچون روند اجرایی تصویب طرح های پژوهشی، روند به کارگیری اعضای هیات علمی در قالب فرصت مطالعاتی‌و... بخشی از اطلاعات ارائه شده در این سایت است.

مسئول امور پژوهش سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور خاطرنشان کرد: با معرفی فرآیند و روند انعقاد تفاهم‌نامه، توسعه همکاری متقابل کلیه مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با واحدهای فنی و تخصصی سازمان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در جهت ارتقاء و پیشبرد موثر در زمینه فعالیت‌های زمین‌شناسی و اکتشافی نیز امکان‌پذیر است.

بدری تاکید کرد: کلیه کاربران، پژوهشگران، استادان و دانشجویان با مراجعه به سایت پژوهش در پرتال سازمان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، می‌توانند ضمن دسترسی به اخبار و اطلاعیه‌های امور پژوهش و با بررسی نیازهای پژوهشی ارائه شده در قالب انواع فرآیندها معرفی شده با بخش پژوهش این سازمان همکاری داشته باشند.

 

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مسئول امور پژوهش سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور دکتر نازنین بدری https://gsi.ir/research/fa سایت پژوهش در پرتال سازمان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور هفته گرامیداشت پژوهش و فناوری


نظر شما :