کارشناسان و رابطین منتخب مراکز عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معرفی شدند

کارشناسان آزمایشگاه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در لیست منتخبان سال

۰۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۱ کد : ۲۴۹۳۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۹۳
کارشناسان آزمایشگاه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در لیست منتخبان سال
 

شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی درپایان هرسال،  کارشناسان و رابطین منتخب در هر دوره را ارزیابی و برترینها را معرفی می‌کند. این کارشناسان و رابطین  از مراکزی انتخاب می‌شوند که در ارزیابی عملکرد آزمایشگاه‌های عضو شبکه در سال 1398، حداقل در دو شاخص از سه شاخص «کارکرد»، «مشتری‌مداری» و «فعالیت شبکه‌ای»، در میان 20 مرکز برتر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، اعظم کاووسی و نیره امیری از کارشناسان آزمایشگاه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور به ترتیب به عنوان رابط برتر و کارشناس منتخب شبکه‌های آزمایشگاهی معرفی شده‌اند.

بنا به این گزارش، اعظم کاووسی و نیره امیری علاوه بر شرایط بالا، شاخص‌هایی همچون مهارت در ارایه خدمات، میزان کارکرد، میزان رضایت مشتریان، چگونگی عملکرد سازمانی کارشناس در آزمایشگاه و نظر مدیر آزمایشگاه، را نیز دارا بوده‌اند.

اعظم کاووسی دارای کارشناس ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه تهران بوده و هم‌اکنون به عنوان معاون مدیرکل امورآزمایشگاه‌ها مشغول به فعالیت است.

نیره امیری کارشناسی خود را در رشته شیمی کاربردی از دانشگاه شریف، کارشناس ارشد شیمی تجزیه از دانشگاه تربیت مدرس و دکتری تخصصی از دانشگاه خوارزمی اخذ کرده و حدود 17 سال است که کارشناس آزمایشگاه  XRFسازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور است.

 

کلید واژه ها: گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیره امیری کارشناسان منتخب سال اعظم کاووسی


نظر شما :