برای دومین سال پیاپی اتفاق افتاد: کسب جایگاه برتر سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی در حوزه شاخص‌های عمومی و اختصاصی عملکردی دستگاه های زیرمجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۱ کد : ۲۴۹۲۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۰۵
برای دومین سال پیاپی اتفاق افتاد: کسب جایگاه برتر سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی در حوزه شاخص‌های عمومی و اختصاصی عملکردی دستگاه های زیرمجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت

 

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی عملکردی سال 98 برای دومین سال پیاپی، به عنوان دستگاه برتر در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، نتایج حاکی آن است که سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با کسب 688.9 امتیاز از سقف 1000 امتیاز در شاخص‌های عمومی و کسب 1000 امتیاز (سقف امتیاز کامل) از مجموع 1000 امتیاز در شاخص‌های اختصاصی به عنوان دستگاه برتر در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت شناخته شد.

گفتنی است، ارزیابی عملکرد دستگاه‌­های اجرایی در اجرای مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری، هرساله توسط سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام می­شود و نتایج ضمن ارائه به مراجع ذیربط از جمله ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی در جشنواره شهید رجایی ارائه خواهد شد.

 یادآور می‌شود، شاخص‌های عمومی به طور فراگیر طی بخشنامه‌ای هر ساله از جانب سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب 7 محور اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌وری، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می­شود.

شاخص­‌های اختصاصی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی نیز در حوزه انجام بررسی‌های زمین‌شناسی و اکتشاف ذخایرمعدنی و مباحث مربوط به علوم‌زمین بوده که با پیشنهاد دستگاه به تصویب سازمان اداری استخدامی کشور می­رسد.

 

کلید واژه ها: روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور شاخص‌های اختصاصی وزارت صنعت، معدن و تجارت سازمان اداری و استخدامی کشور شاخص‌های عمومی


نظر شما :