برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی راهکارهای پیشبرد فعالیت های اکتشافی در استان کرمان

۰۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۶ کد : ۲۴۹۰۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۲۲
برگزاری جلسه هم اندیشی و بررسی راهکارهای پیشبرد فعالیت های اکتشافی در استان کرمان

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، با حضور آقای مهندس مهدی حسینی‌نژاد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، معاون معدنی و روسای ادارات اکتشاف و بهره‌برداری آن سازمان، راهکارهای پیشبرد فعالیت‌های اکتشافی در استان کرمان مورد بررسی قرار گرفت. در این نشست که به میزبانی اداره کل زمین‌شناسی کرمان برگزار شد آقای حسینی‌نژاد ضمن اشاره به ظرفیت‌های قانونی موجود در استان جهت تامین منابع مالی مورد نیاز طرح‌های زیرساختی در حوزه معدن و صنایع معدنی، بر توجه ویژه به فعالیت­‌های اکتشافی تاکید کرد.

آقای مهندس رشیدی مدیر کل زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی استان کرمان نیز در این نشست ضمن تشریح فعالیت‌های سازمان زمین‌شناسی در سال‌های اخیر در استان، تعامل و همکاری بین دو دستگاه هم خانواده را عامل مهمی در پیشبرد امور و تحقق اهداف برشمرد و بر آمادگی کامل سازمان زمین‌شناسی در این زمینه تاکید کرد.

همچنین پیگیری رفع مشکل استعلام­‌های تعدادی از محدوده‌های اکتشافی سازمان از جمله لاطلا در شهرستان شهربابک و محدوده‌های سه‌گانه بیدخان در شهرستان بردسیر در کارگروه تعامل با منابع طبیعی از موارد مهم مطرح شده در این جلسه بود.

کلید واژه ها: گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور مهندس رشیدی اداره کل زمین‌شناسی کرمان


نظر شما :