ارسال کمک از استانهای همجوار

۲۷ مهر ۱۳۸۴ | ۰۷:۳۷ کد : ۲۴۴۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۲۷
با وقوع زلزله دلخراش زرند، استانهای همجوار کرمان نیز کمکهایی برای حادثه دیدگان ارسال کردند. دیروز ...

با وقوع زلزله دلخراش زرند، استانهای همجوار کرمان نیز کمکهایی برای حادثه دیدگان ارسال کردند. دیروز از اصفهان، یزد و سیستان و بلوچستان کمکهایی برای تسریع عملیات آواربرداری و کمک به حادثه دیدگان به منطقه حادثه دیده ارسال شد.
   منصور شیشه فروش رئیس ستاد حوادث غیرمترقبه استان اصفهان گفت: سه اکیپ درمان شامل پزشک و پرستار، هشت آمبولانس و وسیله نقلیه کمک دار و 2 تیم جستجو به زرند اعزام شده اند. رئیس ستاد بحران دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان نیز گفت: 2 تیم پزشکی برای کمک رسانی به حادثه دیدگان زلزله زرند کرمان از زاهدان اعزام شدند. تیمهای اعزام شده شامل 2 دستگاه آمبولانس، 3 پزشک، 2 پرستار، 2 تکنیسین فوریتها و مقداری داروست.
   از استان یزد نیز سه دستگاه آمبولانس و دو دستگاه بیل مکانیکی به منطقه زلزله زده زرند کرمان اعزام شد. مسعود شریعتی فرماندار بافق گفت: علاوه بر این کمک ها تعدادی سرویس امداد و نجات از این شهرستان به منطقه اعزام شده اند. همچنین به منظور کمک به زلزله زدگان زرند کرمان، جمعیت هلال احمر این 2 استان گروه امدادی شامل آمبولانس، پزشک، و نیروهای کمکی به منطقه اعزام کرده است.
    

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :