اقدامات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به‌منظور مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

۰۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۴۶۸ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۱۸۹۱
اقدامات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به‌منظور مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به دنبال شیوع بیماری مرتبط با ویروس کرونا، مدیریت آزمایشگاه این سازمان اقدام به تهیه محلول ضدعفونی‌کننده و توزیع میان کارمندان این سازمان کرد.

در همین زمینه، معاونت برنامه‌ریزی، توسعه و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز به‌منظور مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از شیوع این بیماری در سازمان، اقدامات همه‌جانبه‌ای را در دستور کار قرار داده است.

بر همین اساس، تمهیداتی از جمله تعطیلی موقت مهمانسرا و رستوران سازمان، خودداری از دریافت نمونه‌های آنالیز آزمایشگاهی از بیرون، تعطیلی موزه علوم‌زمین و فروش حضوری کتاب و نقشه، اقدامات پیشگیرانه جهت ورود و خروج کارمندان و تهیه کارت موقت عبور و مرور به جای انگشت‌نگاری، تهیه و توزیع دستکش‌های یکبار مصرف، تعبیه محل‌هایی جهت استفاده از محلول و ژل ضدعفونی‌کننده، میکروب‌زدایی و ضدعفونی کردن دستگیره‌های در و محل‌های پرتردد در سازمان‌و... انجام شده است.

 

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور ویروس کرونا مدیریت آزمایشگاه معاونت برنامه‌ریزی، توسعه و پشتیبانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور


نظر شما :