تفاهم‌نامه انجمن مخاطره‌شناسی ایران و سازمان زمین‌شناسی به‌منظور رفع مخاطرات کشور

۰۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۳۴۹ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۱۳۸۴
تفاهم‌نامه انجمن مخاطره‌شناسی ایران و سازمان زمین‌شناسی به‌منظور رفع مخاطرات کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، تفاهم‌نامه علمی و پژوهشی میان انجمن مخاطره‌شناسی ایران و این سازمان پیش‌ازظهر امروز به امضای دکتر مهدی مدیری و دکتر علیرضا شهیدی رسید.

بر اساس این گزارش، در راستای تحقق سیاست‌ها ﻮ اهداف دولت ﻮ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهت بهرمندی از خرد جمعی و از آنجا که ارتباط و همکاری بین سازمان‌ها و موسسات علمی، آموزشی و پژوهشی می‌تواند به ارتقای کمی و کیفی هدف‌ها، برنامه‌های مشترک و  بهره گرفتن از ظرفیت‌های تخصصی جدید با عنایت به اهداف مشترک بین انجمن مخاطره‌شناسی ایران و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور و تمایل به اثربخشی فعالیت‌ها و همکاری متقابل تفاهم‌نامه مذکور به امضای دو طرف رسید.

این تفاهم‌نامه که بسترسازی مناسب از طریق تعامل و همکاری دو سویه انجمن و سازمان برای طراحی و اجرای برنامه‌های علمی و پژوهشی و تحقیقاتی و برطرف کردن مشکلات مخاطرات کشور را در دستور کار دارد، به استفاده مطلوب از امکانات، تجهیزات، متخصصان و کارشناسان دو طرف در جهت اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های موردنظر،  اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک، دعوت از متخصصان دوطرف جهت حضور در سمینار‌های علمی و دوره‌های آموزشی فناوری و نظایر آن‌و... نیز تاکید کرده است.

عکس: مریم السادات میرآفتاب تهرانی

کلید واژه ها: انجمن مخاطره‌شناسی ایران روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور تفاهم‌نامه علیرضا شهیدی مهدی مدیری


نظر شما :