حضور فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور؛ تاکید بر حضور کارشناسان بسیجی در سازندگی مناطق پرخطر و کمتر توسعه‌یافته

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۲۸۰ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۶۸۷
حضور فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور؛ تاکید بر حضور کارشناسان بسیجی در سازندگی مناطق پرخطر و کمتر توسعه‌یافته

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، نشست صمیمی سرهنگ حمیدرضا قریشی فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات با معاونان، مدیران و اعضای شورای پایگاه بسیج این سازمان برگزار شد.

بر اساس این گزارش، محمدرضا فیضی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور گزارشی از فعالیت‌های بسیج سازمان در سال 98 ارائه کرد و پیشنهاد فعالیت‌های علمی و تخصصی سازمان (تحت عنوان بسیج سازندگی) در مناطق محروم و پر خطر را با محوریت کارشناسان بسیجی سازمان ارائه کرد.

در ادامه دکتر علی شکیبا آزاد مدیر کانون بسیج مهندسی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به ارائه توضیحاتی از فعالیت‌های علمی پژوهشی کانون مهندسان سازمان پرداخت و مهندس محمدباقر دری معاونت اکتشاف سازمان نیز با بیان این‌که فعالیت‌های تخصصی و اکتشاف معدن در مناطق کم برخوردار باعث زایش و زندگی دوباره و ایجاد اشتغال و پویایی در منطقه می‌شود، گفت: این فعالیت‌ها مشقات زیادی برای کارشناسان سازمان دارد و حرکتی است که بدون داشتن روحیه بسیجی امکان‌پذیر نیست.

همچنین مهندس احمد قرایی مدیر کل حوزه ریاست سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور تصریح کرد: دکتر علیرضا شهیدی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور همواره از فعالیت‌های علمی و فرهنگی بسیج در حد امکانات و بودجه سازمان حمایت و پشتیبانی کرده است.

در ادامه این نشست فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات با تأکید بر پرورش کارمند تراز انقلاب اسلامی برای مبارزه با فساد و تشکیل دولت اسلامی گفت: در حال حاضر در مرحله ایجاد دولت اسلامی هستیم و با توجه به اینکه سرمایه اصلی یک دولت اسلامی نیروی انسانی است، در بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات برنامه‌ای با عنوان پویش کارمند تراز انقلاب اسلامی را آغاز کرده‌ایم.

سرهنگ حمیدرضا قریشی، سپس به بیان امکانات بسیج و دوره‌های مختلف آموزشی-کاربردی، ورزشی و فعالیت‌های رسانه‌ای بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات در رادیو تهران جهت استفاده بسیجیان پرداخت.

فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات در پایان ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت‌های پایگاه بسیج شهید قهرمانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده هزینه‌های فرهنگی سازمان‌ها و ادرات لحاظ شده و پرداخت آن با هماهنگی صورت گرفته با دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اجرایی شده است.

 

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور سرهنگ حمیدرضا قریشی فرمانده بسیج وزارتخانه‌ها و ادارات


نظر شما :