کسب جایگاه برتر سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در حوزه شاخص‌های عمومی و اختصاصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۷

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۴۱۱۷ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۵۰۹
کسب جایگاه برتر سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در حوزه شاخص‌های عمومی و اختصاصی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۹۷

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در ارزیابی عملکرد شاخص‌های عمومی و اختصاصی سال 97، به عنوان دستگاه برتر در وزارت صنعت، معدن و تجارت شناخته شد.

بر اساس این گزارش، نتایج حاکی آن است که سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با کسب 613.5 امتیاز از سقف 1000 امتیاز در شاخص‌های عمومی به پیشرفت چشمگیر 39.50 درصدی نسبت به سال گذشته نائل  شده و با کسب 962.5 امتیاز از مجموع 1000 امتیاز در شاخص‌های اختصاصی و رشد 6.3 درصدی به عنوان دستگاه برتر میان سازمان‌های وابسته وزارت صنعت، معدن و تجارت شناخته شد.

گفتنی است، ارزیابی عملکرد دستگاه‌­های اجرایی در اجرای مواد 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری، هرساله توسط سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی انجام می­شود و نتایج ضمن ارائه به مراجع ذیربط از جمله ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی در جشنواره شهید رجایی ارائه خواهد شد.

 یادآور می‌شود، شاخص‌های عمومی به طور فراگیر طی بخشنامه‌ای هر ساله از جانب سازمان اداری و استخدامی کشور در قالب 7 محور اصلاح ساختار سازمانی، توسعه دولت الکترونیک، مدیریت سرمایه انسانی، شفافیت و مدیریت مالی، بهبود فضای کسب و کار و ارتقای بهره‌وری، ارتقای سلامت اداری، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی و استقرار نظام مدیریت عملکرد به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ می­شود.

شاخص­های اختصاصی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از جمله شناسایی-پی‌جویی، اکتشاف عمومی و تفصیلی پتانسیل‌های معدنی کشور، تعداد نقشه زمین‌شناسی کاربردی در مقیاس‌های مختلف، تهیه نقشه‌های مهندسی و مخاطرات زمین‌شناختی (زلزله، ریزگرد، سیل، فرونشست، تغییرات اقلیم، دریایی‌و...)، میزان برداشت‌های ژئوفیزیک هوایی، نمونه‌های آنالیز شده و پتانسیل‌یابی و ارزیابی ژئوپارک های ایران، به پیشنهاد دستگاه به تصویب سازمان اداری استخدامی کشور می­رسد.

شایان ذکر است؛ مستندات شاخص‌های عمومی و اختصاصی در پایان هر سال در سامانه جامع نظام مدیریت عملکرد (تسما) بارگذاری و توسط سازمان اداری و استخدامی کشور مورد پایش و ارزیابی قرار می­‌گیرد.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور شاخص‌های عمومی و اختصاصی وزارت صنعت، معدن و تجارت دستگاه برتر سامانه جامع نظام مدیریت عملکرد نقشه زمین‌شناسی پتانسیل‌های معدنی مخاطرات زمین‌شناختی فرونشست


نظر شما :

مددی ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۳
خداقوت
پاسخ مدیر سایت ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۵

زنده باشید

یک زمین شناس ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۴
تبریک میگم دوستان
پاسخ مدیر سایت ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۴

با تشکر از شما

علی ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۹
تبریک میگم :)
پاسخ مدیر سایت ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۰

ممنون از شما

علی ۰۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۱
برای مرضیه کاظمی عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی همیشگی دارم :)))
پاسخ مدیر سایت ۰۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۶

بسیار سپاسگزارم دوست عزیز

عباس ۰۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۶
سلام و درود و خسته نباشید. خواهشمندیم از خانوم مرضیه کاظمی تقدیر و تشکر به عمل آید.بابت سخت کوشی و درایت ایشان.با تشکر