ونزوئلا خواستار استفاده از تجارب ایران برای تکمیل سازمان زمین شناسی خود شد

۱۰ مهر ۱۳۸۴ | ۱۰:۱۸ کد : ۲۳۸۶ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۳۹۸
معاون وزیر امور معادن و رئیس سازمان زمین شناسی ونزوئلا در دیدار با وزیر صنایع ومعادن کشورمان خواستار استفاده از تجارب ایران برای ....

معاون وزیر امور معادن و رئیس سازمان زمین شناسی ونزوئلا در دیدار با وزیر صنایع ومعادن کشورمان خواستار استفاده از تجارب ایران برای توسعه و تکمیل سازمان زمین شناسی کشورش شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنایع ومعادن ، "اورتگانو" گفت : ونزوئلا دارای ذخایر معدنی دست نخورده زیادی است و تمایل دارد از فناوری ایران در استخراج و فرآوری معدنی اش استفاده کند.
    وی دیدارهای خود از مس سرچشمه، پایگاه ملی داده های علوم زمین ، سازمان زمین شناسی ایران و دیدار با مدیرعامل بانک صنعت ومعدن را مثبت ارزیابی کرد و خواستار همکاری های بیشتر بین سازمان زمین شناسی ایران و ونزوئلا شد.
    مهندس اسحاق جهانگیری وزیر صنایع ومعادن نیز در این دیدار با اشاره به روابط خوب ایران و ونزوئلا گفت : سطح روابط دو کشور با توجه به تاکیدات روسای جمهور آقایان چاوز و خاتمی رو به افزایش است. 
    وی افزود : جمهوری اسلامی ایران برای توسعه و پیشرفت ونزوئلا از هیچ کمکی دریع نمی کند و در انجام کارهای مشترک با ونزوئلا جدی است. 
    مهندس جهانگیری اظهار امیدواری کرد در سفر آقای خاتمی ریئس جمهوری اسلامی ایران به ونزوئلا زمینه های همکاری بیشتر و کامل دو کشور حاصل شود.
 
خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی صنایع و معادن

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :