جلسه بازگشایی پاکات مزایده عمومی واگذاری پروانه‌های اکتشافی ۵ محدوده سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۲۸ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۹ کد : ۲۳۳۸۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۲۶۹
جلسه بازگشایی پاکات مزایده عمومی واگذاری پروانه‌های اکتشافی ۵ محدوده سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مزایده عمومی واگذاری پروانه‌های اکتشافی در ۵ محدوده واقع در استان‌های خراسان‌رضوی و گلستان با حضور پیشنهاددهندگان حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت فنی ازنظام مهندسی معدن کشور و همچنین اعضای کمیسیون مناقصات و مزایده‌های این سازمان و همزمان از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) امروز ۲۸ بهمن ماه برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این ۵ محدوده شامل مواد معدنی طلا و پاراژنژها در منطقه زیارو واقع در شهرستان خواف، طلا و عناصر همراه در محدوده نیان در شهرستان بجستان، گلاکونیت در محدوده حمام قلعه واقع در شهرستان سرخس، پلی متال در محدوده سربرج ۱ و ۲،  کاسف و نظام‌آباد واقع در شهرستان بردسکن در استان خراسان‌رضوی و همچنین یُد در محدوده خیرخواجه واقع در شهرستان گنبدکاووس استان گلستان است.

شایان ذکر است، در نهایت مزایده دو پروانه دارای موادمعدنی طلا و پلی‌متال برنده داشت و مزایده سه پروانه اکتشاف دیگر نیز که شرایط لازم بازگشایی وجود نداشت برای برگزاری مزایده مجدد در دستورکار قرارگرفتند.

کلید واژه ها: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور استان‌های خراسان‌رضوی و گلستان مزایده عمومی واگذاری پروانه‌های اکتشافی


نظر شما :

احمد حسینی ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۲۶
با سلام مزایده سه پروانه اکتشاف دیگر کی و چگونه انجام میشود با تشکر
پاسخ مدیر سایت ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۵

سلام بر شما
به زودی از سوی معاونت اکتشاف سازمان اعلام خواهد شد

بهرام حسن خانی ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۲
درباره نحوه واگذاری سه محدوده دیگر اطلاع رسانی کنید
پاسخ مدیر سایت ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۴

سلام بر شما

واگذاری به روال دو مورد قبل با حضور پیشنهاددهندگان حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت فنی از نظام مهندسی معدن کشور و همچنین اعضای کمیسیون مناقصات و مزایده‌های این سازمان و همزمان از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات دیگر می توانید با معاونت اکتشاف به شماره 64592322 تماس حاصل فرمایید

با تشکر