برگزاری چهاردهمین جلسه شورای معاونان و مدیران و چهارمین نشست شورای هم اندیشی مراکز استانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

۱۸ دی ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۳۱۳ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۶۲۳
چهاردهمین جلسه شورای معاونان و مدیران و چهارمین نشست شورای هم‌اندیشی روسای مراکز سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، صبح امروز سه شنبه ۱۸دی ماه ۱۳۹۷ در محل این سازمان برگزار شد
برگزاری چهاردهمین جلسه شورای معاونان و مدیران و چهارمین نشست شورای هم اندیشی مراکز استانی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، در ابتدای این نشست دکتر علیرضا شهیدی، سرپرست این سازمان به اعلام سیاست‌های سازمان پرداخت.
از جمله اولویت‌های اعلام شده انجام پروژه‌های صحرایی از طریق کمپ‌های متمرکز، اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام و انجام بخشی از فعالیت‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از طریق فعالیت‌های پیمانکاری است.
دکتر شهیدی از افتتاح پروژه‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در ایام مبارک دهه فجر خبر داد و افزود: پروژه پارک موزه مشهد، اطلس‌های استانی، سامانه webgis، اعلام نتایج ژئوفیزیک هوایی سقز و پروژه ژئوفیزیک هوایی اراک در این ایام افتتاح و یا رونمایی خواهند شد.
در ادامه این نشست، به منظور همفکری جهت پیشبرد بهتر اهداف سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مدیران مراکز به اعلام عملکرد مراکز تحت تابعیتشان و بیان مشکلات پیش‌روی مراکز پرداختند که بیشتر مشکلات در خصوص پروژه‌های تحت مدیریتشان، تهیه نقشه‌ها، اعتبارات و ماموریت‌ها بود.
بر اساس این گزارش مدیران مراکز اهواز، مشهد، کرج، شیراز، کرمان، یزد، اصفهان، سمنان، ساری، گیلان، لرستان، ارومیه، تبریز، کردستان و زاهدان به همراه معاونان و جمعی از مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در این نشست حضور یافتند.

عکس مریم السادات میرآفتاب تهرانی

 


نظر شما :

مرتضی یوسفی ۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۵
سلام، مرگز کردستان از قلم افتاده. فکر می کنم به جای مرکز اردبیل باید نوشته می شد ارومیه. پیروز باشید.
پاسخ مدیر سایت ۱۹ دی ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۰

سلام
بله
موارد اصلاح شد

ممنون از توجه و دقت نظر شما

موسوی ۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳
با سلام.مرکز زاهدان در گزارش قید نشده است.تشکر از زحمات شما
پاسخ مدیر سایت ۲۲ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۹

سلام بر شما

بله درست میفرمایین
چشم خبر تصحیح میشود

ممنون از حُسن توجه شما