بزرگداشت هفته بسیج در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۰۶ آذر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۲۳۲۲۷ اخبار روابط عمومى گزارش تصويري
تعداد بازدید:۱۳۱۶
صبح امروز مراسم بزرگداشت به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار رضا سیف‌الهی جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از فرماندهان بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین محمدرضا فیضی فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور برگزار شد.
بزرگداشت هفته بسیج در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، صبح امروز مراسم بزرگداشت به مناسبت هفته بسیج با حضور سردار رضا سیف‌الهی جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از فرماندهان بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین محمدرضا فیضی فرمانده مرکز مقاومت بسیج سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور  برگزار شد.

بر اساس این گزارش، به‌منظور تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا در جهت تقویت و پیشبرد اهداف بسیج و در راستای تشکیل، تقویت و توسعه بسیج در مباحث علمی و پژوهشی، زمین‌شناسی و معدنی و فراهم نمودن دفاع همه جانبه از دستاوردهای انقلاب اسلامی و ماندگاری ارزش‌های دینی و انقلابی و تبیین بسیج در ایجاد بستر مناسب جهت مشارکت بسیجی در امور علمی و پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و دفاعی و گسترش تفکر بسیجی و مردمی کردن امنیت و دفاع از طریق تقویت کمی و کیفی، بسیج سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با بهره‌مندی از فرهنگ و تفکر بسیجی‌، دارای قدرت تاثیر گذار در افزایش کارآمدی نظام‌ و موثر در تحقق نهضت خدمات‌رسانی و سازندگی کشور به خدمت مشغول است.

عکس مریم السادات میرآفتاب تهرانی

کلید واژه ها: عکس مریم السادات میرآفتاب تهرانی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور هفته بسیج


نظر شما :

رمضانی ۰۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۸
با سلام جمله زیر را یک بار دیگر بخوانید . یعنی چه؟ با حضور سردار سرتیپ پاسدار رضا سیف‌الهی جانشین مجمع تشخیص مصلحت نظام یعنی این شخص جانشین مجمع تشخیص مصلحت است؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ مدیر سایت ۱۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۳۱

سلام 

ایشان جانشین دبیر مجمع هستن

اشتباه نوشته شده بود

ممنون

زمین آزمون ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۰
نکوداشت مشاهیر و مفاخر زمین شناسی ایران https://www.aparat.com/v/cYnmo