انتصاب در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

۳۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۷ کد : ۲۲۶۷۵ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۸۱
رئیس این سازمان در حکمی آقای حمید اشتری را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان منصوب کرد و از خدمات ارزنده آقای علی اصغر خوشرفتار یاری...
انتصاب در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، رئیس این سازمان در حکمی آقای حمید اشتری را به سمت معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی این سازمان منصوب کرد و از خدمات ارزنده آقای علی اصغر خوشرفتار یاری تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی‌ست؛ حمید اشتری پیش از این سمت قائم‌مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت را به عهده داشته است.

شایان ذکر است، در این مراسم جمعی از معاونان و مدیران سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نیز حضور داشتند.

در احکام آقایان اشتری و خوشرفتار آمده است:

جناب آقای  علی اصغر خوشرفتاریاری

اینک که پس از سپری نمودن سالهایی سرشار از موفقیت و خدمتی پرثمر در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور  به افتخار بازنشستگی نائل شده‌اید، ضمن سپاس و قدردانی از زحمات و تلاش‌های بی‌وقفه‌تان در سازمان که بی‌تردید منشا خدمات ارزشمند محسوب می‌شود، بهروزی و موفقیت توام با عزت و سربلندی برای جنابعالی آرزو می‌نماییم.

باشد تا همچون گذشته بتوانیم از راهنمایی‌ها ، نظرات کارشناسانه و دلسوزانه جنابعالی در پیشبرد امور بهره‌مند شویم.

جناب آقای حمید اشتری

با توجه به تعهد ، تخصص ، کارآیی و تجارب ارزشمند جنابعالی  به موجب این حکم  به سمت  معاون برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و پشتیبانی  تعیین و منصوب  می‌شوید .

امید است با اتکال به خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و با توجه به ماهیت فعالیتهای علمی و اجرایی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی و نقش مؤثر و برجسته این سازمان در پیشبرد اهداف کمی ، کیفی و زیربنایی بخش علوم زمین و معدن کشور ،  فعالیتهای جنابعالی و همکاران محترمتان  در چارچوب وظایف آن معاونت ، کانون همدلی و همبستگی  را برای کارشناسان و کارکنان سازمان و در نهایت پیشبرد اهداف نظام مقدس  جمهوری اسلامی  ایران به همراه داشته‌باشد .

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

محمد تقی کره‌ای

معاون وزیر و رئیس سازمان

 

 

 

ج

 

 

 


نظر شما :