تفاهم‌نامه همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و زمین‌شناسی لرستان

۱۴ آذر ۱۳۹۵ | ۱۹:۱۱ کد : ۲۲۵۹۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۲۴۷
تفاهم‌نامه همکاری بین بخشی آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی استان...
تفاهم‌نامه همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و زمین‌شناسی لرستان

مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی لرستان خبر داد:

تفاهم‌نامه همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و زمین‌شناسی لرستان

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، تفاهم‌نامه همکاری بین بخشی آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان و اداره‌کل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی استان برای نخستین بار در کشور به امضای دو طرف رسید.

بر اساس این گزارش، هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه استفاده از توانایی‌های علمی، توسعه همکاری‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی به منظور استمرار ارتباط سازمان‌یافته دوطرف به‌منظور برطرف کردن نیازهای متقابل عنوان شده است.

 این تفاهم‌نامه که اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی، عمل به سند استغال استان و سند مهارتی آموزش فنی و حرفه‌ای با هدف توسعه مشاغل و توانمندسازی فعالانو علاقه‌مندان رشته‌های زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی را دنبال می‌کند؛ به امضای آقایان رحمن قلاوند مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای و همچنین احدالله فاضلی مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی استان لرستان رسیده است.

پیش از امضای این سند همکاری؛ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان لرستان هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را توسعه مشاغل و توانمندسازی فعالان و علاقه‌مندان رشته‌های زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی بین دو دستگاه اعلام کرد و گفت: این تفاهم‌نامه انتفاع بهره‌برداری حداکثری از داشته‌های مشترک به‌منظور استفاده از ظرفیت‌های آموزشی، مهارتی و پژوهشی است.

به گفته رحمن قلاوند؛ هر دستگاه دارای ظرفیت‌های خاصی است که در صورت به اشتراک گذاشتن اثربخش خواهد بود و تعامل و همکاری بین دستگاه‌ها باعث هم‌افزایی و پیشرفت در روند کاری آنها می‌شود.

در ادامه مدیرکل زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی استان لرستان نیز ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم‌نامه گفت: با انعقاد این تفاهم‌نامه کارآموزان دوره‌های مختلف پس از پایان دوره‌های آموزشی، مدرک معتبر از آموزش فنی و حرفه‌ای دریافت می‌کنند.

احداله فاضلی اولادی با بیان این‌که اقدامات سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در کشور برای همه مشهود بوده و استان لرستان نیز از این مهم مستثنی نیست، یادآور شد: اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای لرستان نیز در راستای آموزش‌های نوین و همکاری با کارآموزان تلاش‌های گسترده‌ای داشته است

.

کلید واژه ها: لرستان


نظر شما :