هفدهم مرداد روز بزرگ و بی مانند خبرنگار

۱۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۳ کد : ۲۲۵۴۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۲۵
هفدهم مردادماه ، روز بزرگ و بی مانند خبرنگار نام‌گذاری شده...
هفدهم مرداد روز بزرگ و بی مانند خبرنگار

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون         هر که  را  افزون  خبر  جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است       هر که آگه تر بود جانش قوی است

 

هفدهم مردادماه ، روز بزرگ و بی مانند خبرنگار نام‌گذاری شده است؛ روزی که شایسته ‌است تا از کوشش‌ها و مرارت‌های اصحاب قلم و رسانه سپاس و قدردانی شود.

در بیشتر نوشتارهای اصول و مبانی خبر ، از خبرنگاران به عنوان طلایه‌داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم یاد شده است. قلم بهانه‌ای شد تا ذهن را از قید کلمات بی‌شمار رها ساخته و جسورانه سپاس خود را به این بزرگواران اعلام نمایم .

این روز فرخنده را که بی‌شک روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت می‌گویم. خبرنگار واژه‌ایست که یادآور حماسه آفرینی‌ها و تلاش آنهایی است که مانایی حق را به ماندگاری خویشتن برتری داده و بصورت تمام قد در این عرصه قلم‌فرسایی می‌کنند .

بر خود وظیفه می‌دانم به عنوان یکی از خدمتگزاران عرصه روابط عمومی ، مراتب سپاس خود را از تلاش نستوه خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران بخش علمی و اقتصادی رسانه ها که در انعکاس اخبار و دست آوردهای سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سعی فراوان داشتند ، اعلام داشته و آرزوی سلامتی و  توفیق روزافزون ایشان را  در انجام رسالت آگاهی بخشی و ارتقاء سطح علمی و فرهنگی جامعه از پروردگار متعال خواستار باشم.

رضا جدیدی

سرپرست روایط عمومی

سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور

 

کلید واژه ها: تهران


نظر شما :