مرکز زمین‌شناسی شیراز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان فارس

۲۵ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۵ کد : ۲۲۴۷۲ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۹۲
به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشی دستگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی استان ...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهشی دستگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی استان در دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه شیراز برگزار شد.

در این نمایشگاه بیش از 50 دستگاه تحقیقاتی، دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و شرکت‌های دانش‌بنیان شرکت داشتند و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند.

بر همین اساس، مرکز زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی منطقه جنوب کشور (شیراز) نیز ضمن حضور فعال در این نمایشگاه، دستاوردهای علمی و تحقیقاتی و فعالیت‌های در دست اقدام در جنوب کشور را به بازدیدکنندگان  ارائه داد که مورد بازدید مهندس افشانی استاندار فارس، اعضای ستاد هفته پژوهش استان و مسئولان دستگاه‌های اجرائی قرار گرفت.

شایان ذکر است فعالیت‌های مرکز شیراز در زمینه بررسی و پایش فرونشست دشتهای استان بطور ویژه مورد توجه بازدیدکنندگان بود و در آیین پایانی مراسم از پژوهشگران برگزیده استان تقدیر بعمل آمد.کلید واژه ها: فارس


نظر شما :