بازدید مدیران دیوان محاسبات کشور از مرکز پژوهش های کاربردی علوم زمین

۱۹ اسفند ۱۳۹۳ | ۱۹:۴۰ کد : ۲۲۳۴۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۶۴۲
به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور...

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، جمعی از مدیران و کارشناسان دیوان محاسبات کشور ، صبح امروز از مرکز پژوهش‌های کاربردی علوم زمین کرج بازدید کرده و از نزدیک با فعالیت‌های صورت گرفته در این مرکز و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور آشنا شدند.

گفتنی است، در این بازدید آقایان عبدا... صفایی نسب (معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی)، کیومرث داوودی (معاون فنی و حسابرسی امور عمومی و اجتماعی )، اسماعیل رضا قلی (حسابرس کل حوزه معادن و صنایع کوچک)، شهرام اشراق (حسابرس کل حوزه نفت و گاز)، عباس میرنجفی (حسابرس کل حوزه محیط زیست )، سیدمحمدرضا طباطبایی (سرپرست گروه حسابرسی مستقر در سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور) و حسن جعفری ( عضو گروه حسابرسی مستقر در سازمان) از مجموعه دیوان محاسبات کشور حضور داشتند.

بازدید کنندگان در این بازدید با فعالیت‌های سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی در حوزه زمین‌شناسی، زمین‌شناسی کاربردی (مخاطرات، زمین‌شناسی پزشکی، زمین‌شناسی دریایی ، مباحث مربوط به ریزگرد، تغییر اقلیم و مطالعات مرتبط با دریاچه ارومیه) و همچنین اکتشاف مواد معدنی آشنا شدند و در ادامه بازدید از بخش آزمایشگاهی علوم زمین و بخش ژئوفیزیک هوایی دیدن کردند.

در پایان این نشست، مدیران و کارشناسان دیوان محاسبات ضمن ارزیابی مثبت از بازدید صورت گرفته، بر تعامل بیشتر میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دیوان محاسبات در راهبری و پیشرفت فعالیتهای اثربخش حوزه علوم زمین و اکتشاف مواد معدنی در کشور تاکید کردند.
کلید واژه ها: تهران


نظر شما :