دومین همایش ملی میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم ایران

۱۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۵ کد : ۲۲۲۷۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۱۱۹
دومین همایش ملی میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم ایران به همت گروه میراث زمین‌شناختی این سازمان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، دومین همایش ملی میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم ایران به همت گروه میراث زمین‌شناختی این سازمان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان 27 تا 29 آبان ماه امسال برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، زمین‌گردشگری، ژئوپارک‌ها، حفاظت میراث زمین‌شناختی، گوناگونی زمین‌شناختی و ارزیابی، زمین باستان‌شناسی، آموزش، ارائه، تفسیر و تبیین، محوطه‌ها، پارک موزه‌ها و زیرساخت‌ها رویکردهای دومین همایش ملی میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم ایران عنوان شده است.

یادآور می‌شود، آخرین مهلت ارسال مقالات از سوی دبیرخانه برگزاری این همایش تا 20 مهر ماه سال جاری اعلام شده و 10 آبان نیز نتایج داوری‌ها اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش، آخرین مهلت ثبت‌نام در همایش 22 آبان اعلام شده و علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه اجرایی این همایش واقع در اصفهان - دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان مراجعه یا با شماره 8-535001-0313 داخلی 2161 تماس حاصل کرده و یا وب‌سایت این نشست به آدرس geoheritage2014.conference.gsi.ir مطالعه کنند.

یادآور می‌شود، دبیرخانه دائمی این همایش در تهران میدان آزادی بلوار معراج سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور گروه میراث زمین‌شناختی واقع شده است.


کلید واژه ها: اصفهان


نظر شما :