معرفی سازمان زمین شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به عنوان رتبه نخست در بخش کتاب

۰۳ تیر ۱۳۹۳ | ۱۸:۳۱ کد : ۲۲۲۳۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۰۴
انتشارات روابط‌عمومی این سازمان موفق به کسب رتبه نخست در بخش چاپ و انتشار کتاب در نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی...

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، انتشارات روابط‌عمومی این سازمان موفق به کسب رتبه نخست در بخش چاپ و انتشار کتاب در نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی در سطح ملی شد و خانم نازیلا احمدی به نمایندگی از این مجموعه لوح اهدایی این جشنواره را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش؛ نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی عصر روز دوشنبه ۲ تیرماه با اهدای جوایز به روابط‌عمومی‌های برتر در سطح ملی و استانی به کار خود پایان داد.

این گزارش می‌افزاید، این جشنواره با همت انجمن متخصصان روابط‌عمومی و با همکاری موسسه کارگزار روابط‌عمومی، دانشگاه‌ها، روابط‌عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی برگزار شد.

بر همین اساس داوران نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی پس از بررسی و تحقیق، روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور را حائز اخذ رتبه نخست در بخش کتاب عنوان کرد و به عنوان رتبه اول چاپ و انتشار کتاب در سطح ملی انتخاب و معرفی شد.

جهش بزرگ در رشد انتشارات سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور

در همین حال؛ مدیر روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور با بیان این‌که این سازمان طی سال‌های اخیر برنامه‌های انتشاراتی خود را به طور دقیق‌تر پیش برده، گفت: روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از ابتدای سال 92 تا سه ماهه نخست ساری جاری موفق به انتشار 20 عنوان کتاب تخصصی علوم زمین شده است.

 به گفته رضا جدیدی، بالغ بر 130 عنوان گزارش تخصصی زمین‌شناسی نیز تاکنون به مرحله تولید و چاپ نهایی رسیده که این امر توفیقی است که در سایه برنامه‌ریزی دقیق و تعامل مناسب در بین سطوح مختلف سازمان به وجود امده است.

وی تهیه و تولید اطلاعات پایه زمین‌شناسی را به عنوان وظیفه حاکمیتی سازمان متبوع خود عنوان کرد و گفت: اطلاع‌رسانی و نشر این آثار باعث رشد و تعالی دانش زمین‌شناسی در میان عموم جامعه و علاقه‌مندان این عرصه می‌شود.

مدیر روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور آمار انتشار کتاب در مجموعه متبوع خود را طی سال‌های اخیر بی‌سابقه توصیف کرد و افزود: بیشترین رشد انتشار کتاب را طی دو سال اخیر داشتیم بنحوی که از سال 84 تا سال 92 حدود 12 عنوان کتاب به مرحله انتشار رسیده و این در حالیست که سال 92 و ابتدای سال 93 بیش از 20 عنوان کتاب به مرحله چاپ رسیده که از نظر آماری با جهشی بزرگ در رشد انتشارات این سازمان مواجه شده‌ایم.

جدیدی همچنین از انتشار بیش از یکصد عنوان گزارش زمین‌شناسی در سطح ملی طی سال‌های اخیر خبر داد و گفت: نقشه‌های زمین‌شناسی در مقیاس بیست‌و پنج هزارم همراه با گزارش اطلس لرزه‌خیزی کشور و همچنین گزارشات زمین‌شناسی دریایی برای نخستین بار به همت انتشارات روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور به مرحله چاپ رسیده است.

یادآور می‌شود، اختتامیه نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط‌عمومی‌ها عصر دوشنبه با حضور احمد مسجدجامعی رئیس شورای شهر تهران، محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی، دکتر صادق مشاور رسانه‌ای رییس‌جمهور، دکتر ساروخانی از پیشکسوتان علم روابط‌عمومی و ارتباطات در ایران، هادی کمرئی رییس انجمن متخصصان روابط‌عمومی، مهدی باقریان رئیس موسسه کارگزار روابط‌عمومی و جمعی از پیشکسوتان و فعالان عرصه روابط‌عمومی در هتل ارم تهران برگزار شد.

عکس از محمدمهدی موذن خبرگزاری ایرنا


کلید واژه ها: تهران


نظر شما :