حضور فعال نمایندگی زمین‌شناسی مازندران در نمایشگاه مصوبات سفرهای هیات دولت

۲۱ خرداد ۱۳۹۱ | ۱۶:۴۹ کد : ۲۱۲۰۸ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۱۰۱۵
نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مازندران در نمایشگاه مصوبات سفرهای هیات...

نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی مازندران در نمایشگاه مصوبات سفرهای هیات دولت در این  استان حضوری فعال داشت.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور نمایشگاه "ره‌آاورد سفر" با حضور مهندس جمشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران به منظور معرفی دستاوردهای سفرهای استانی هیات دولت در استان مازندران افتتاح شد.

بر اساس این گزارش؛ این نمایشگاه به مدت سه روز میزبان علاقه‌مندان و مدیران استانی بود که در این نمایشگاه 36 دستگاه اجرایی استان به ارائه گزارش به بازدیدکنندگان و مدیران استانی  پرداختند.

گفتنی‌ست، نمایندگی زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی استان مازندران نیز با حضور در نمایشگاه مذکور به ارائه توانمندی‌های این مجموعه و طرح‌های در دست انجام و گزارشی از مصوبات هیئت محترم دولت در استان به بازدیدکنندگان پرداخت که مورد استقبال بازدیدکنندگان و مسئولان استانی قرار گرفت.

یادآور می شود؛  دکتر هاشم‌پور رئیس اداره‌کل صنعت، معدن وتجارت استان مازندران طی بازدید از غرفه این نمایندگی ضمن تشکر از حضور فعال این نمایندگی در این نمایشگاه و ارائه طرح‌های مطالعاتی انجام شده از سوی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور در استان مازندران، همکاری و مساعدت مجموعه متبوع خود را در خصوص توسعه و گسترش مطالعات زمین‌شناسی و اکتشافی در مازندران اعلام کرد.

لازم به ذکر است، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور 7 مصوبه هیات دولت را در استان مازندران اجرایی کرده که شامل تهیه 9 ورقه نقشه یک‌دویست‌وپنجاه‌هزارم مناطق چالوس، نوشهر(حمزه‌ده، پول، نظام‌آباد، ولشت، کلاردشت، کجور، گلیجه، چاچل، رینه)، مطالعات زمین‌شناسی پزشکی استان مازندران، بررسی و فعال‌سازی معادن متروکه در سطح استان، شناسایی مصالح ساختمانی در سطح استان، اکتشاف سراسری فسفات در مازندران، اکتشاف سرب و روی و فلوئورین در سطح استان، تاسیس نمایندگی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور در مازندران است.


کلید واژه ها: مازندران


نظر شما :