افتتاح چهارمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی زمین‌شناسی و صنایع معدنی

۲۸ آبان ۱۳۸۹ | ۱۲:۴۴ کد : ۲۰۲۶۸ گزارش تصويري
تعداد بازدید:۶۸۹
چهارمین همایش و نمایشگاه بین‌المللی زمین‌شناسی و صنایع معدنی برگزار شد

چهارمین همایش و نمایشگاه بین المللی زمین شناسی و صنایع معدنی عصر روز پنج شنبه 27 آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور؛  افتتاحیه این همایش باحضوررئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس,  رئیس کمیته معدن و فلزات مجلس, مدیرکل اکتشاف وزارت صنایع ومعادن, ریاست صنایع ومعادن استان خراسان رضوی , مدیرستادتحول وزارت صنایع ومعادن و مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزارشد.

بنا به این گزارش در این نمایشگاه که در فضایی معادل 16 هزار مترمربع برگزار می شود بیش از 260 شرکت و نهاد داخلی و خارجی شرکت دارند. روسیه, ژاپن, ترکیه, چین, بلاروس, اسپانیا, کره جنوبی, تایوان و ایتالیا از چمله کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

در کنار این نمایشگاه , دو نشست تخصصی در زمینه هدفمندی رایانه ها دربخش صنعت ومعدن و هم چنین همایش فرصت های سرمایه گذاری درمعادن و صنایع معدنی با همکاری صنایع ومعادن خراسان رضوی برگزار می شود

گفتنی است در این نمایشگاه سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور نیز پذیرای علاقمندان , مححقان , اساتید  و صنعتکاران و معدنکاران  است .


نظر شما :