نخستین نشست تخصصی آمونوئیدا در مشهد برگزار می‌شود

۲۴ اسفند ۱۳۸۷ | ۰۶:۴۶ کد : ۱۸۸۷۰ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۴۳۷
به‌منظور هم اندیشی درباره کاربرد و اهمیت آمونیت‌ها در مطالعات چینه‌شناسی و...

به‌منظور هم اندیشی درباره کاربرد و اهمیت آمونیت‌ها در مطالعات چینه‌شناسی و دیرینه‌شناسی  نخستین نشست تخصصی آمونوئیدا در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مهندس طاهری مدیر اجرایی نخستین نشست تخصصی آمونوئیدا درباره اهداف برگزاری این همایش گفت: با توجه به کاربرد و اهمیت آمونوئیدا در زمین‌شناسی و به‌خصوص در مطالعات چینه‌شناسی و دیرینهشناسی در نظر است یک نشست تخصصی با حضور صاحب‌نظران برگزار شود که سخنرانی‌های علمی و هماندیشی درباره کاربرد و اهمیت آمونیت‌ها در مطالعات چینه‌شناسی و دیرینه‌شناسی، توسط متخصصان این رشته در دانشگاه  و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از اهداف برگزاری این نشست است.

طاهری افزود: شکل‌گیری یک کارگروه تخصصی از دیگر اهداف این همایش است که در جلسه‌ای خاص در حاشیه این نشست تخصصی، چگونگی آن مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی از سازمان زمینشناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، مدیریت منطقه شمال شرق، دانشگاه بیرجند، دانشگاه تهران، دانشگاه پیام‌نور خراسان رضوی به عنوان برگزار‌کنندگان این نشست نام برد.

یادآور می‌شود  نخستین نشست تخصصی آمونوئیدا چهارشنبه نهم اردیبهشت سال آینده  در  مشهد، بلوار پیروزی، میدان حر،انتهای سرافراز 18، مدیریت زمین شناسی واکتشافات معدنی منطقه شمال شرق برگزار می‌‌شود.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :