نمایشگاه‌های بین‌المللی صنعت، معدن و فلزات همزمان در مشهد افتتاح ‌شد

۰۱ تیر ۱۳۸۷ | ۱۲:۲۱ کد : ۱۷۵۹۱ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۳۳۵
دومین نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و صنایع وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی سنگ‌های تزیینی...

دومین نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و صنایع وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی سنگ‌های تزیینی، نما، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه و دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت و اولین نمایشگاه روغن‌ها و روانسازها، دومین نمایشگاه بین المللی فلزات، متالوژی، قالبسازی، ریخته گری و آهنگری  در مشهد افتتاح شد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور، سید محمد سیدی در مراسم افتتاح این نمایشگاه‌ها با بیان اینکه پیشقراول توسعه اقتصادی کشور بخش صنعت است و این بخش را باید با تدبیر، مدیریت و میدان دادن به سرمایه‌های مردم پیش برد، گفت: بیش از300 شرکت داخلی و خارجی در این سه نمایشگاه در فضایی به مساحت 15 هزار متر مربع حضور یافتند.

وی گفت: دومین نمایشگاه بین المللی معدن، ماشین آلات و صنایع وابسته و چهارمین نمایشگاه بین المللی سنگ‌های تزیینی، نما، ماشین آلات و تجهیزات مربوطه نیز فضایی به مساحت هفت هزار متر مربع را به خود اختصاص داده و بیش از 110 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای سوئد، ژاپن، ترکیه، چین، کره، ایتالیا، آمریکا و آلمان در آن حضور پیدا کرده‌اند.

سیدی یادآور شد: زمینه‌های فعالیت شرکت کنندگان در این نمایشگاه، شامل اکتشاف و استخراج، حفاری و معدن کاری، بهره‌برداری، سنگ‌های تزیینی، نما، قیمتی و ساختمانی، ماشین آلات و تجهیزات سنگ، ابزار آلات معدنی و سنگبری، شرکت‌های بازرگانی، تحقیقات و اکتشاف مواد معدنی، خاک های صنعتی و نشریات مرتبط است.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد درباره دومین نمایشگاه بین‌المللی فلزات، متالوژی، قالبسازی، ریخته گری و آهنگری که در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع و با حضور80 مشارکت کننده داخلی و خارجی برگزار شد، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان خارجی از کشورهای اتریش، آلمان، امارات، اسپانیا و ایتالیا در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

گفتنی‌ست کارشناسان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور از مراکز تهران و مشهد نیز حضوری فعال در این نمایشگاه‌ها دارند و تا 3تیر ماه میزبان علاقمندان عرصه علوم زمین و معدن کشور خواهند بود.

کلید واژه ها: خراسان رضوى


نظر شما :