بازدید ریاست سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور وجمعی از کارشناسان ارشد این سازمان از مدیریت زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق (مرکز مشهد)

۰۱ آذر ۱۳۸۴ | ۰۸:۵۹ کد : ۱۶۹۹ اخبار روابط عمومى
تعداد بازدید:۵۵۲
سه شنبه, بیست و یکم مهر ماه 1383 ریاست محترم سازمان وجمعی از کارشناسان ارشد سازمان زمین شناسی کشوراز مدیریت زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق (مرکز مشهد) بازدید به عمل آوردند

سه شنبه, بیست و یکم  مهر ماه 1383 ریاست محترم سازمان وجمعی از کارشناسان ارشد سازمان زمین شناسی کشوراز مدیریت زمین شناسی و اکتشافات معدنی منطقه شمال شرق (مرکز مشهد) بازدید به عمل آوردند. در این بازدید مدیران سایر مراکزسازمان زمین شناسی  نیز حضور داشتند.
به گزارش خبرنگارگروه خبر سازمان زمین شناسی در مرکز مشهد ، آقای مهندس طاهری در ابتدا در مورد پروژه ساختمان جدید مدیریت مرکز مشهد توضیحاتی ارائه نمودند.
سپس بازدید از تاسیسات مکانیکی واقع در زیر زمین ساختمان آغاز گردید و مشاور ساختمان توضیحاتی در مورد چگونگی ساخت تجهیزات به حضار ارائه نمود.
در ادامه از انبار نگهداری نمونه های موزه و فضای اختصاص داده شده به موزه بازدید بعمل آمد و نقشه های تهیه شده توسط مهندسان مشاوراوت ( آقای مهندس معتمدی) ارائه گردید.
 
حضارسپس از بخش اکتشاف بازدید نموده و آقای مهندس عزمی مسئول این بخش در خصوص اکتشافات ژئوشیمیایی و ناحیه ای و آقای مهندس منظمی میرعلیپور در مورد مناطق اکتشافی شورک وشیخ عالی توضیحاتی دادندو سپس در بخش شیمی خانم مهندس نوریان عملکرد بخش شیمی را به اطلاع رساندند .
در ادامه بازدید مسئولان محترم سازمان  وارد بخش زمین شناسی شدند در این بخش آقای مهندس روشن روان در مورد پیشرفت کار تهیه نقشه های زمین شناسی, خانمها شجاعی وبهره مندو حسینیون و آقایان قائمی,نادری,اکرمی در مورد عملکرد بخش زمین شناسی توضیحاتی را ارائه نمودند. در این بخش مهندس کره ای با توجه به عملکرد خوب مرکز مشهد در ارتباط با تهیه نقشه های زمین شناسی 1:100000 در مورد حضور فعال کارشناسان این مدیریت در آغاز برداشت نقشه های 1:250000 تاکیدنمودند.
در بخش ژئوماتیکس آقای مهندس مجیدی و خانم مهندس عباسیان در مورد فعالیت های بخش GIS و در بخش دورسنجی آقای مهندس نعیمی و خانم مهندس شهبازی و خانم مهندس احمدی راجع به عملکرد این بخش اطلاعاتی را در اختیار ایشان قرار داده و و توضیح دادند.
درادامه آقای مهندس کره ای از سایت GSINET ( سایت زمین شناسی مرکز مشهد ) بازدید بعمل آورند و این سایت را خوب و علمی ارزیابی نمودند.
پس از بازدید از بخش های مختلف در اطاق کنفرانس جلسه شورای معاونین سازمان  برگزار گردید. در این جلسه ابتدا مهندس طاهری رئوس مهمترین فعالیتهای مرکز مشهد را که حداقل بر اصول زیر متکی می باشد برشمردند
• ایجاد ساختار متناسب با فعالیت مرکز          
• توجه جدی به امر آموزش
• برنامه ریزی
• کار و تلاش مستمر در بخشهای زمین شناسی ، اکتشاف ، آزمایشگاه شیمی ، ژئوماتیکس و اداری
در پایان مدیریت مرکز مشهد چشم انداز توسعه کمی و کیفی مرکز را روشن ارزیابی کرده و از حضور مسئولان و مهمانان ارجمند قدردانی نمود. در ادامه جلسه حاضران نقطه نظرات خود را پیرامون توسعه فعالیتهای مراکز سازمان بیان فرمودند.
در پایان جناب آقای مهندس کره ای ضمن قدردانی از تلاش کلیه کارشناسان و کارکنان مدیریت منطقه شمال شرق به ضرورت توجه به پیگیری مستمر امور تاکید فرمودند ، همچنین توصیه نمودند مرکز مشهد در رابطه با جذب و آموزش کارشناسان موردنیاز زمین شناسی مهندسی و بررسیهای زیست محیطی پیگیریهای لازم را معمول دارد.
 
 
 
 
 
 

کلید واژه ها: بوشهر خراسان رضوى


نظر شما :