افتتاح صدها پروژه صنعتی و معدنی در استان‌های کشور

۲۷ بهمن ۱۳۸۶ | ۰۳:۳۳ کد : ۱۶۷۵۵ رويدادهاى زمين و معدن
تعداد بازدید:۷۳۴
صدها پروژه صنعتی و معدنی همزمان با ایام دهه فجر در روزهای 12 تا 22 بهمن....

صدها پروژه صنعتی و معدنی همزمان با ایام دهه فجر در روزهای 12 تا 22 بهمن به بهره‌برداری رسید

31 طرح صنعتی و معدنی در ایلام به بهره‌برداری می‌رسد

در دهه مبارک فجر 31 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریال و اشتغالزایی 700 نفر در ایلام به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت صنایع و معادن، مهندس فروتن رئیس سازمان صنایع و معادن استان ایلام با اعلام این خبر گفت: این طرح‌ها در زمین‌های تولید صنایع غذایی، شیمیایی، معدنی، صنایع پایین‌دستی پتروشیمی، نساجی و پوشاک و.... وارد چرخه تولید صنعت و معدن استان خواهند شد.

افتتاح 33 طرح صنعتی در استان کرمان

همزمان با دهه فجر 33 طرح صنعتی در شهرهای مختلف استان کرمان افتتاح می‌شود. به‌ گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صنایع و معادن؛ افتتاح این طرح‌های صنعتی با سرمایه‌گذاری بیش از 182 میلیارد ریال موجب ایجاد 361 فرصت شغلی در استان کرمان می‌شود. بنابراین گزارش،‌ طرح‌های مورد افتتاح در زمینه‌های صنایع غذایی، بسته‌بندی و‌ ساختمانی فعالیت خواهند داشت.

افتتاح 10 طرح صنعتی در استان آذربایجان‌غربی

به مناسبت بیست و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران 10 طرح صنعتی در استان آذربایجان‌غربی افتتاح می‌شودبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صنایع و معادن، سرمایه‌گذاری انجام شده این طرح‌ها 129میلیارد ریال و اشتغال ایجاد شده آن 357 نفر است. این گزارش می‌افزاید: عمده تولیدات این طرح‌ها مشتمل بر آبمیوه، مبلمان چوبی، فرش ماشینی، ماشین‌آلات پخت نان، قند و کلوچه است.

بهره‌برداری 37 طرح صنعتی استان فارس

همزمان با آغاز گرامیداشت دهه فجر 37 طرح صنعتی با استفاده از تسهیلات و سرمایه‌‌گذاری بخش دولتی وخصوصی در استان فارس مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صنایع و معادن، برای بهره‌برداری از این طرح‌ها هزار و 335 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری با اشتغالزایی بیش از 2 هزار نفر صورت گرفته است. بنابراین گزارش، عمده تولیدات این طرح‌ها شامل محصولات فلزی، ‌لاستیکی و پلاستیکی، پوشاک، مواد معدنی و... است. گفتنی است، شهرستان‌های سروستان، لامرد، آباده، سپیدان، کازرون و... بیشترین حجم بهره‌برداری طرح‌های مذکور را به‌خود اختصاص داده‌اند.

9 طرح صنعتی در استان یزد به بهره‌برداری می‌رسد

9 طرح صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری 321 میلیارد ریال همزمان با گرامیداشت دهه فجر در استان یزد به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صنایع و معادن، رئیس سازمان صنایع و معادن استان یزد با اعلام این خبر گفت: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال برای 945 نفر به‌طور مستقیم و 3000 نفر به‌طور غیرمستقیم فراهم خواهد شد. بر اساس این گزارش، محصولات تولیدی این واحدها شامل کاشی و سرامیک، ‌الکترو موتور DC، نبشی، ‌تسمه، ناودانی، گندله، نخ فیلامنت، انواع بستنی، ‌اکسید مولیبدن، ‌پری پت است.

کلید واژه ها: سایر موارد


نظر شما :